Będargowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
375 000 PLN
Cena za m2
192 PLN
Powierzchnia działki
1 950 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2023-04-26
Numer oferty
3163/11326/OGS

Opis nieruchomości


Na sprzedaż działka  z warunkami zabudowy i wydanym już pozwoleniem na budowę, które można zmienić wg własnych potrzeb. Teren ogrodzony , działka z wybrukowanym wjazdem; można od razu się budować. Działka o powierzchni 1950 m2. Pięknie położona; z jednej strony widok na pola, z drugiej na Szczecin. 
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
 W planie zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z usługami towarzyszącymi zabudowie mieszkaniowej. Działka jest położona 4 minuty od ulicy Długiej w Mierzynie. Bardzo dobry dojazd do centrum Szczecina - 15 minut do Placu Kościuszki. Od drugiej strony do Przecławia 5 minut. W pobliżu jest szkoła, sklep i przystanki szczecińskiej komunikacji miejskiej. Na działce jest już gotowe ogrodzenie i elektrycznie otwierana brama wjazdowa oraz wybrukowany wjazd na drogę powiatową, z którą graniczy działka. Skrzynka elektryczna przed działką. Wodociąg doprowadzony do działki. Utwardzona droga dojazdowa do miejsca posadowienia budynku. Odprowadzenie ścieków jest przewidziane do zbiornika na szambo.

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ PREZNTACJA URSZULA KUSZYŃSKA 500 189 100

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Szkoła, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej