Zalesie Górne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
970 000 PLN
Cena za m2
448,45 PLN
Powierzchnia działki
2 163 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
3016/11326/OGS

Opis nieruchomości

Działka położona w wymarzonym miejscu na willę -z dala od miejskiego zgiełku z dogodnym i szybkim dojazdem do Warszawy.
dozbrojenie w drodze do której przylega działka.
Nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego -maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji,nie więcej niż 10m do kalenicy. Zapis w planie "...tylko jeden budynek mieszkalny w obrębie działki budowlanej ..."-sprzyja zabudowie o charakterze rezydencjonalnym.
Sławni o Zalesiu:
Tadeusz Żmudziński w drugiej połowie lat dwudziestych XX wieku pisał o okolicy : tu, gdzie wszystko przecież jakby umyślnie składa się po temu, by stworzyć rozkoszny zakątek, poświęcony wytchnieniu i pokrzepieniu zdrowia. Gdzie znajdziecie taką ziemię i takie powietrze, i takie lasy jak w Piasecznie i jego najbliższej okolicy; gdzie znajdziecie warunki przyrody, które by w stopniu równie wybitnym odpowiadały wymaganiom zdrowotności? Wysokie położenie nad poziomem morza, grunt przepuszczalny, a mimo to obfitujący w wodę do picia i do kąpieli, osłona przed wiatrami, powietrze, nasycone balsamiczną wonią i przepojone ozonem sosnowych lasów – to są skarby, których nikomu (...) marnować nie wolno.
Działka dla osób zakochanych w uroku przedwojennej prowincji warszawskiej.
Fotka poglądowa-przedstawia stacyjkę kolejki wąskotorowej w tej miejscowości i wprowadza nas w klimat tych okolic.
polecamy: Małgosia 501031 743

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Małgorzata Klebańska

Małgorzata Klebańska

Makler

Telefon:
501 031 743
E-mail:
gosia@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej