Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 547 180 PLN
Cena za m2
230 PLN
Powierzchnia działki
28 466 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
467/11326/OGS

Opis nieruchomości

teren w trakcie dozbrajania,płaski,idealny dla dużej firmy ,możliwośc dokupienia dodatkowo terenu sąsiedniego o pow.1,2ha.
Działki położone w Podstrefie Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec
Obowiązujący nowy plan zakłada lokalizację bazy logistycznej wraz z zapleczem usługowym i magazynowym oraz inwestycji produkcyjno usługowych o charakterze parku ekonomicznego(sąsiedztwo zjazdu z autostrady).Tereny - bardzo dobre skomunikowanie z autostradą A6,- 25 km do portu lotniczego Szczecin Goleniów,- 140 km do portów lotniczych w Berlinie,- 22 km od granicy polsko-niemieckiej - kilkanaście minut od centrum Szczecina.
Polecam Małgosia 501 031 743

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Małgorzata Klebańska

Małgorzata Klebańska

Makler

Telefon:
501 031 743
E-mail:
gosia@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej