Polne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
745 800 PLN
Cena za m2
11 PLN
Powierzchnia działki
67 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Dostępne od
2024-06-05
Numer oferty
3193/11326/OGS

Opis nieruchomości

Zacznę nietypowo  ,bo ta oferta to nie jest tylko zwykły teren ,których znajdziemy wiele szukając nieruchomości. Ta działka to miejsce ,które może zmienić Twoje życie na zawsze.
 
Jeżeli dziś cały Twój czas  wypełnia praca, jeżeli coraz trudniej Ci wstawać rano, jeżeli czujesz się wypalony i wokół Ciebie coraz mniej znajomych życzliwych twarzy -pora na refleksję.
Zastanawiałeś się dlaczego i co się dzieje ,zastanawiałeś się czy nie czas zwolnić tempo, czy nie czas na zrobienie czegoś absolutnie szalonego ,czy nie czas na realizację marzeń ,na naładowanie akumulatorów i pasje, które gdzieś przez pracoholizm uciekły po drodze. Brzmi znajomo? Sporo racji w tych  słowach, nawet jeśli dziś jeszcze  nie chcesz się do tego przyznać. Nawet przed samym sobą. Tak to ten czas i to miejsce .

Ta działka to azyl ,zieleń, natura, spokój i lek na marazm, sposób na odnalezienie  sensu życia, spojrzenie w głąb siebie i czerpanie radości z małych ,prostych rzeczy. 
Miejsce magiczne i  absolutnie wyjątkowe ,z polanką ,lasem ,łąką i warunkami zabudowy na realizację marzenia o własnym lokum na ziemi.
Dla Ciebie i rodziny i czasu dla najbliższych, bo przecież dla nich waśnie tak ciężko pracowałeś przez minione lata.
Pasje ? tu zrealizujesz ich wiele od stajni po pensjonat-są wydane warunki zabudowy i nie jest wymagana procedura pierwokupu przez Agencję Rolną jak przy większości gruntów rolnych (klasa gruntu powyżej R IV) .
Tu praca będzie relaksem i przyjemnością . Dlaczego?
Szwajcaria Połczyńska to szczególne miejsce . Nienaruszony ekosystem jest tu wyjątkowy (ma go także  Park Yellowstone USA). Okolica słynie z pięknych ,dużych i czystych jezior  (Jezioro Drawskie  powierzchnia 1871 ha ,głębokość 83 metrów-drugie pod względem głębokości w Polsce). Nie bez powodu nazywa się ją także Doliną Pięciu Jezior.
Jeśli choć jedno ze zdań z opisu pasuje do Ciebie nie wahaj się.  Świat nie poczeka....Żyj pełnią życia  w stylu slow, w którym to natura wyznacza nasz rytm i uśmiechaj się każdego poranka.

Zapraszam
do obejrzenia oferty w realu, ja z przyjemnością ją zaprezentuję   i gwarantuję ,że opis nie oddaje w pełni uroku tego wyjątkowego miejsca.
Makler Małgorzata  tel.501031743 zapraszam.Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8
  • Procent możliwej zabudowy: 20
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Małgorzata Klebańska

Małgorzata Klebańska

Makler

Telefon:
501 031 743
E-mail:
gosia@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej