Szczecin

Pogodno, ul. Juranda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
815 000 PLN
Cena za m2
814,07 PLN
Powierzchnia działki
732 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Kwadrat
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Numer oferty
1943/11326/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 732m2 i droga dojazdowa o powierzchni 263 m2 o kształcie zbliżonym do kwadratu, położona w drugiej linii zabudowy w cichej części Pogodna z doskonałym dojazdem zarówno do centrum (samochodem i komunikacją miejską) jak i do innych dzielnic miasta Szczecina.
W odległości około 300 metrów znajdują się przystanki autobusowe , szkoła podstawowa, przychodnia.
Na działce znajdują się wszystkie niezbędne media (przyłącze elektryczne, wodne, gazowe, kanalizacja, w trakcie wykonania światłowód).
Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu to zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza (z dopuszczeniem usług wbudowanych).
Maksymalna powierzchnia zabudowy 25% dla zabudowy wolnostojącej i 30% dla bliźniaczej (powierzchnia biologicznie czynna min. 50%).
Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji naziemnych (wys.9,5 m), z dachem stromym min. dwuspadowym. Minimalna powierzchnia dla nowo wydzielonej działki budowlanej dla zabudowy bliźniaczej wynosi 400 m2.
Ukształtowanie płaskie, dobre warunki gruntowe (sąsiednie nieruchomości podpiwniczone).

Wiecej informacji, prezentacja Urszula Kuszyńska 500 189 100

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Inne
  • Wysokość zabudowy: 9.5
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Szpital, Przedszkole, Park, Przychodnia lekarska, Kościół, Żłobek, Apteka, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe, Bank, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej