Bielkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
149 PLN
Powierzchnia działki
901 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2023-08-25
Numer oferty
3172/11326/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka  z wydanymi warunkami zabudowy w Bielkowie koło Kobylanki w niedalekiej odleglości od jeziora Miedwie. Działka ma powierzchnie  901 M2 - udział w drodze wewnętrznej zawarty już  w cenie.
Teren  nie jest objęty MPZP ale w 2021 zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynku jednorodzinnego wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną. Powierzchnia zabudowy 15% powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy - 8m od poziomu terenu do kalenicy, dach symetryczny, dwuspadowy o kącie nachylenia połaci głównych od 40 do 45 st.

Działka usytowana jest w terenie zabudowywanym domami jednorodzinnymi, w tej chwili dojazd drogą gruntową. Obsługa w zakresie komunikacjii z drogi publicznej ma miejsce przez drogę wewnętrzną ( w cenie udzialy w drodze wewnętrznej) a infrastruktury technicznej na warunkach przyłączeniowych operatorów: prądu, wody, ściekow i gazu.

Świetna lokalizacja   Bielkowo-  Wieś położona jest 2,5 km na południe od Kobylanki (siedziby gminy) i 13 km na zachód od Stargardu (siedziby powiatu). Przez wieś przebiega droga wojewódzka nr . 120, ustuowana   jest blisko zachodniego brzegu jeziora Miedwie, dobre przełożenie jakości do ceny - wydana decyzja o warunkach zabudowy oraz zapewnienie dostaw energii elektrycznej, gazu, wody oraz odprowadzenia ścieków to główne atuty oferowanej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację Urszula Kuszyńska 500 189 100

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8
  • Procent możliwej zabudowy: 15
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej