Tatynia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 250 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
12 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
3092/11326/OGS

Opis nieruchomościTatynia (do 1945 niem. Hagen) – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Police przy granicy miasta Police. Miejscowość usytuowana jest na Równinie Polickiej nad rzeką Gunicą na skraju Puszczy Wkrzańskiej.
Przez wieś prowadzi  Szlak Puszcza Wkrzańska.
Działka lezy tuż przy drodze gminnej ,gdzie znajdują się wszystkie przyłącza, oferta dla koneserów spokoju, pod inwestycję lub dla powiększenia areału, w miejscowym planie zagospodarowania - pod uprawy polowe. Jest też mozliwość podziału działki na mniejsze powierzchnie. 

Więcej informacji oraz prezentacja Urszula Kuszyńska 500189 100

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej