Chojna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 000 PLN
Cena za m2
32 PLN
Powierzchnia działki
40 623 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Przemysłowa
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Brak
Numer oferty
1094/11326/OGS

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona jest w małej miejscowości przy drodze krajowej. Teren inwestycyjny z hangarami o łącznej powierzchni 4,6 ha na który składaja się działki po około 8000m2.
W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy oraz w ewidencji gruntów i budynków działki sklasyfikowane są jako Inwestycyjne.
Uzbrojenie w drodze, do której przylegają działki - woda, energia elektryczna.

Gmina Chojna posiada dogodne połączenia drogowe, kolejowe i samochodowe.
Zgodnie z planem ogólnym zagospodarowania miasta i gminy, wyznaczone są trzy podstawowe kierunki rozwoju: rozbudowa bazy przetwórstwa rolno spożywczego, rozwój infrastruktury w zakresie handlu i usług, rozwój bazy turystycznej wykorzystującej atrakcyjne położenie gminy oraz istnienie kompleksów leśnych i jezior.
W ewidencji , działki sklasyfikowane są jako Budowlana i Inwestycyjna.

Gmina Chojna posiada duży potencjał siły roboczej i stwarza dogodne warunki dla inwestujących w działalność gospodarczą, teren wspaniały na centrum logistyczne.
Atutem przedmiotu sprzedaży jest położenie- nieopodal dwóch przejść granicznych: w Krajniku Dolnym (12 km) oraz Osinowie Dolnym.
Działka znajduje się w obrębie planowanej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Taniej nie ma juz nigdzie......

Więcej informacji dotyczących tej nieruchomości udzieli Ula Kuszyńska 500 189 100.

Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter jedynie informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Bożena Jaszczyńska licencja nr 2257

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej