Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 570 540 PLN
Cena za m2
490 PLN
Powierzchnia działki
5 246 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Numer oferty
2581/11326/OGS

Opis nieruchomości

jedna z ostatnich działek w super lokalizacji na terenie miasta Szczecina, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, objęta planem zagospodarowania przestrzennego .Działka ma kształt prostokąta. Media: prąd gaz, woda, kanalizacja w drodze dojazdowej - przy działce.
Nieruchomośc bardzo atrakcyjnie położona, świetne miejsce pod inwestycję dla dewelopera. Ostatnia w takiej lokalizacji.Makler opiekun Małgorzata 501031743


Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter jedynie informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Bożena Jaszczyńska licencja nr 2257

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Małgorzata Klebańska

Małgorzata Klebańska

Makler

Telefon:
501 031 743
E-mail:
gosia@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej