Szczecin

Stare Miasto, ul. Staromłyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 350 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Inny
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2005
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
7000
Dostępne od
2023-09-14
Numer oferty
412/11326/OMW

Opis nieruchomości

Dowyn ajęcia mieszkanie 3 pokojowe  o powierzchni około 75m2 z klimatyzacją na Starym Mieście . Wszystkie pomieszczenia umeblowane I nstalacja telefoniczna Tele-Net (Multi-Media) oraz TPSA zawarta już w dodatkowej opłacie za wszystkie media która wynosi 1100zł  wraz nawet z prądem. 
 W pełni umeblowane, użyte tylko materiały ekologiczne takie jak drewno, szkło, farby ekologiczne. Łazienka w pełni wyposażona. Wszystkie maszyny i urządzenia gospodarstwa domowego.
Wymagana kaucja dwumiesięczna.

Mieszkanie wolne od zaraz

Wiecej informacji udzieli opiekun oferty Ula Kuszyńska 500 189 100

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep, Żłobek, Apteka, Zabudowa niska, Przedszkole, Plac zabaw, Basen, Bank, Rzeka, Szpital, Komenda policji, Centrum handlowe, Kościół, Szkoła, Park, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Gimnazjum
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Kontakt

Urszula Kuszyńska

Urszula Kuszyńska

Makler

Telefon:
500 189 100
E-mail:
ula@pionier.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pionier z siedzibą przy Kaszubska 52, 70-226 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres pionier@pionier.nieruchomosci.pl… czytaj więcej